vendredi 11 mars 2011

ARGILE PROVENCE OLEJ MONOI Z TAHITI SPRAY 150ML

Aby zachować piękno na długie lata należy chronić skórę przed agresją promieni słonecznych, które mają destruktywny wpływ na skórę. Dbaj o piękno twojego ciała stosując produkty biologiczne nszego wyboru w zakresie pielęgnacji przeciwsłonecznej. Produkty te stymulują naturalne mechanizmy obronne skóry i zapobiegają jej starzeniu się w wyniku kontaktu ze słońcem. Ciesz się słońcem nie uszkadzając przy tym skóry!

MONOI to tradycyjny olej pochodzący z rejonów wyspy Tahiti, produkowany ręcznie według niezmiennej od dawien procedury. Otrzymywany jest w procesie maceracji kwiatów Gardenii «ang. nazwa «Tiara» w oleju kokosowym, tłoczonym na zimno.
MONOI to połączenie dwóch, naturalnych składników: kwiatów Gardenii tahitańskiej «Tiara»o ciepłym delikatnym zapachu oraz oleju kokosowego, tłoczonego na zimno.

Kwiaty Tiary są całkowicie nietoksyczne. Działają łagodząco na migreny, drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry jako substancja o działaniu przeciwzapalnym, gojącym, przeciwbólowym i łagodzącym.

Pomocny w leczeniu stanów zapalnych skóry w tym egzemy. Olej koksowy deliktnie natłuszcza i wygładza skórę suchą, podrażnioną.

W aplikacji na włosy wykazuje działanie odbudowujące otoczkę włosa, nawilżające i ochronne.

Dzięki działaniu antyseptycznym i przeciwgrzybicznym, olej kokosowy polecany jest również w pielęgnacji skóry łojotokowej.

Monoi w temp. poniżej 25°C staje się masą kremowo-tłuszczową, powyżej 25°C płynnym olejem.

Jest dobrze tolerowany przez skórę (nie wywołuje podrażnień i alergii).

Posiada właściwości zmiękczające, nawilżające i wygładzające, zwiększa elastyczność skóry, działa regenerująco na włosy suche i zniszczone.

Powoduje, że włosy są zdrowe, lśniące bez łupieżu. Działa ochronnie na skórę i włosy.

Monoi Naturado posiada gwarancję autentyczności i czystości.

INCI: Coco nucifera, Gardenia tahitensis, parfum, Tocopherol.

Certyfikat wydany przez "Monoï de Tahiti ", gwarantuje, że nie zawiera konserwantów i barwników.

99 % naturalny, 1% perfum( nie powodują alergii).

Prawdziwe kwiaty Tiary.

Formuła i składniki nie testowane na zwierzętach.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire